1. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówienia zamieszczony na stronie internetowej, pocztą elektroniczną pod adresem darekcylwik@cncbialystok.pl (365 dni w roku, 24 godziny na dobę), telefonicznie pod numerem 662 005 611 lub poprzez serwis aukcyjny allegro.
 2. Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14.00, w soboty, niedziele, święta oraz inne dni wolne od pracy rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego.
 3. Klient dokonujący zakupów w sklepie World Off Tools zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail w celu umożliwienia pracownikowi sklepu potwierdzenia zamówienia.
 4. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni zostaną uznane za nieważne.
 5. World Off Tools zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen produktów znajdujących się w sklepie bez wcześniejszego powiadomienia.
 6. W razie ewentualnej zmiany cen produktów już zamówionych, klient zostanie o tym natychmiast poinformowany. W przypadku braku akceptacji nowych cen, zamówienie na określony produkt zostanie anulowane.
 7. W uzasadnionych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zażądania przedpłaty, zmiany lub ograniczenia sposobu płatności a nawet odstąpienia od realizacji zamówienia.
 8. Towary zamówione w sklepie dostarczane są do klienta firmą kurierską alb pocztą Polską. Towary te dostarczane są pod adres podany w zamówieniu. Towar można również odbierać osobiście w siedzibie sklepu po wcześniejszych ustaleniach z pracownikiem World Off Tools. Koszty wysyłki zawarte są w zamówieniu.
 9. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 do 72 godzin. W razie wydłużenia czasu realizacji zamówienia pracownik World Off Tools skontaktuje się z zamawiającym telefonicznie w celu poinformowania o opóźnieniu oraz potwierdzenia dalszej chęci realizacji zamówienia.
 10. Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności pracownika firmy spedycyjnej w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie transportu.
 11. Produkty sprzedawane przez World Off Tools objęte są gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy obowiązującą na terenie Polski.

· Sposoby płatności

 1. Płatność za pobraniem. Za przesyłkę należy zapłacić pracownikowi firmy spedycyjnej, przy odbiorze towaru.
 2. Przedpłata. Kwotę pokrywającą wartość zakupionych przedmiotów oraz ewentualne koszty przesyłki należy wpłacić na rachunek bankowy firmy, po potwierdzeniu dostępności towaru. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, które nie zostało wcześniej potwierdzone lub w przypadku rezygnacji z zamówienia zwrot wpłaty nastąpi w ciągu 14 dni. Numer rachunku bankowego podany jest w zakładce Kontakt.
 3. Płatność gotówką w siedzibie firmy.

· Zwroty i reklamacje

 1. W terminie 10 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru, kupujący ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn. Możliwość zwrotu dotyczy tylko produktów zakupionych na odległość.
 2. Zwracany towar zostanie przyjęty w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną zawartością, w stanie niezmienionym. Możliwości zwrotu nie podlegają rozpakowane produkty, podlegające ochronie praw autorskich np. oprogramowanie.
 3. W przypadku zwrotu towar należy odesłać na własny koszt wraz z pisemnym oświadczeniem, dowodem zakupu, gwarancją, instrukcją oraz numerem rachunku na który sklep ma dokonać zwrotu zapłaty.
 4. Zwrot zapłaty nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego towaru lub w przypadku zakupu na fakturę vat, w ciągu 14 dni od otrzymania podpisanej kopii faktury korygującej.
 5. Reklamacje dotyczące braku towarów w przesyłce lub uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu zostaną rozpatrzone tylko po przedstawieniu protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności spedytora w momencie dostawy.
 6. Wszelkie zwroty reklamacyjne wysłane na koszt World Off Tools nie będą przyjmowane, chyba że wcześniej nastąpiły inne ustalenia.
 7. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 7 dni i może zostać wydłużony do 14 dni gdyby zachodziła konieczność poddania sprzętu specjalistycznym testom.
 8. Wszelkie zwroty i reklamacje należy wysyłać na adres sklepu.
 9. W przypadku rezygnacji z zakupionego towaru (w terminu 10 dni od dostawy) należy wypełnić formularz odstąpienia od umowy kupna – sprzedaży. Wzór jest do pobrania na stronie

· Postanowienia końcowe

 1. Sklep WORLD OFF TOOLS zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w dowolnym czasie, zgodnie z art. K.c.
 2. Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego lub zamówionego wcześniej towaru w biurze firmy przy ul. Skrajna 11/14 Białystok.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym WORLD OFF TOOLS jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.